background

Затвор пенкало пријатели

Затвор пенкало пријатели

Здраво таму, како си?
Морам да кажам дека сум малку срамежлив. Јас не сум напишал на некој кој е бил во затвор пред. Дали сте она што тие го нарекуваат затворени? Отсекогаш сум бил фасциниран од мажи кои се во затвор. Што прават тие? Што се тие како? И што направиле за да влезат таму?
Претпоставувам дека тоа се прашања што би можеле да ми одговорите за тоа, ако ние сме ќе биде затвор пенкало пријатели.
Знаете дека секогаш бев една од оние девојки кои се бунеа уште од мала возраст. Моите мајка и тато беа толку строги. Имаше нивните христијански верувања и како треба да биде “дама”. Тоа не седеше со мене многу добро. Не знам јас се толку збунети. Јас дури и не знам зошто го пишувам ова писмо до вас. Јас сум само во потрага по некој посебен, некој поинаков.
Претпоставувам дека само ја имам таа позитивна страна каде што го барам доброто во било кого. Сите правиме грешки.
Имам гледано некои сцени во филмови. Имам слушнато некои екс-лошите страни зборуваат за нивните работи во животот. Јас сум малку на границата. Дали одам над Се прашувам?Dating Prospect alero600
Dating Prospect Emilly59078
Dating Prospect lisasawbabe
Dating Prospect ynohtna
Dating Prospect bobbylove413
Dating Prospect odierno23
Dating Prospect darya
Dating Prospect garciapure
Dating Prospect ricobenson50
Dating Prospect pamela
Dating Prospect butterflies1989
Dating Prospect lovejones
Dating Prospect Emilly45919
Dating Prospect sameasiteverwas
Dating Prospect alisha
Dating Prospect bradman


Решив да направам промена кога бев постар. Јас сум жена која излезе сите надвор. Купив книги за сите темни реални/соодветни криминалци. Јас не бев само во потрага за бегство на мелница банка арамија или некои стојат над дечко. Почнав да пишувам на злогласните. Станав фасциниран од вистинските чудовишта. Bundy, Гејси и Дамер. Џон Вејн Гејси! Тој беше за мене добар човек. Семеен човек. Кој се облече како кловн за да придонесе за неговата заедница.
Да биде оној кој е дел од затворските пенкалки, тоа значи дека сте необичен тип. Не е во потрага по белата ограда, лицето кое е досадна или конформистички тип. Не приказната за Пепелашка. Ајде да бидеме искрени сте во потрага за лошо момче или лоша девојка! Тоа е она што е за сите во затворот Пен Pals.
Сега некои од нас се само љубопитни. Тоа е во ред. Ако сакаш да бидеш пенкало другар само со некој кој бил вмешан во прекршок тоа е сосема во ред. Многу се такви. Ако сте повеќе заинтересирани за кореспонденција (chit chat или повеќе) со некој во средна безбедност кој е секогаш достапен.
Сепак ако сте тип кој сака да одговара со вистинските тврди можеме да се грижиме за тоа но не е толку едноставно. Но, тоа дефинитивно може да се случи
Во Prison Pen Pals можеме да ви понудиме целиот пакет.
Дозволете ни да знаеме што ви одговара и ние ќе го направиме тоа да се случи.Dating Prospect anros
Dating Prospect olga
Dating Prospect twhy99
Dating Prospect loveme1dear
Dating Prospect naughtymanforyou
Dating Prospect matthewpeterson
Dating Prospect savannah
Dating Prospect mford1213
Dating Prospect amandajean
Dating Prospect lisaa
Dating Prospect toure102
Dating Prospect Emilly88788
Dating Prospect bethers71
Dating Prospect benjaminjanzen
Dating Prospect sandrasaabiq
Dating Prospect heartnalvbackground

Турски Запознавање

Најпопуларните Онлајн Запознавање Мапа во Турција. Прегледајте Жешка Синглови во Турција за слободен. Запознајте 1000 е на атрактивни сингл девојки и момци за љубов, романса & датуми. 100% слободен Запознавање во Турција.

background

Африка Запознавање

Запознајте илјадници убави африкански синглови кои бараат врски, љубов, пријателство, романса & брак за слободен сега.

background

Индонезиски Запознавање

Добредојдовте на најпопуларните Бесплатни онлајн датира сајт во Индонезија. Запознајте убави индонезиски девојки и момци кои бараат партнери за живот и забава. Приклучи се слободен сега.


Шпански девојка онлајн датира | Шпанија ја прегрнува онлајн технологијата
Шпанија го прегрнува онлајн датира, бидејќи нуди многу опции во потрага по љубов. Комуникацијата преку интернет е полесна и побрза за да се запознаете
Руски девојки | Руски Запознавање | Запознајте ги Русија Жените Онлајн Денес...
Ако вашиот заинтересирани во Запознавање Руски девојки користење Онлајн Датира е задолжително. Пребарување низ илјадници руски жени & ги исполнуваат Девојките вашиот intersted во...
Тајланд девојки | Запознавање тајландски жени | Запознајте тајландски Девојки Онлајн Денес
Бројот на тајландски Девојки користење Онлајн Запознавање сајтови е Експлодира како што се докажува Успешен начин да се исполнат Западен Мажите. Приклучи се и започнете состанок тајландски девојки денес...
Затвор пенкало пријатели
Да се биде оној кој е дел од Prison Pen Pals, тоа значи дека сте необичен тип.